Seznam přihlášených dětí 

2. turnus 2022

 

 
Došlá závazná přihláška pozn. D/ZP
 
Došlá zálohová platba 
Došlá celková platba 
 
p.č Příjmení   Jméno   Věk pozn. platba
1. Schwarzová Viktorie 10 D/ZP 3 500,- Kč
2. Tašková Dominika 10 D/ZP  
3. Bendová Veronika 12 D/ZP  
4. Sukdoláková Leontýnka 12 D/ZP 7000,-Kč
5. Schwarz Michael 7 D/ZP 3 500,- Kč
6. Tonhajzerová Barbora 12 D/ZP 7500,-Kč
7. Slížek Vojtěch 12 D/ZP 1000,- Kč
8. Batelka Jakub 14 D/ZP 3 750,-Kč
9. Sukdoláková Eliška 9 D/ZP 7000,-Kč
10. Týlová Eliška 6 D/ZP 7500,-Kč
11. Přenosil Matěj 8 D/ZP 7500,-Kč
12. Švarcová Petra 12 D/ZP 3 750,-Kč
13. Beneš Jakub 10 D/ZP 7 500,-Kč
14. Korkeš Pavel 14 D/ZP 7 500,-Kč
15. Ulrichová Adéla 10 D/ZP 3500,-Kč
16.          
17. Steinbergerová Nela 12 D/ZP  
18. Steinbergerová Bára 9 D/ZP  
19. Veselý Marek 14 D/ZP 7500,- Kč
20. Kuková Ella 10 D/ZP 7500,- Kč
21. Bukovičová Majdalenka 11 D/ZP 7500,- Kč
22. Slivanský Jan 13 D/ZP  
23. Zelenkova Karolína 8 D/ZP 7000,-Kč
24. Stamm Daniel 11 D/ZP 7500,- Kč
25. Luksik Martin 9 D/ZP 7000,-Kč
26. Simová Alžběta 14 D/ZP 7500,- Kč
27. Kasíková Kristýna 12 D/ZP 7500,- Kč
28. Pejřimovská Laura 8 D/ZP 7 500,-Kč
29. Vernerová Veronika 8 D/ZP 7 500,-Kč
30. Jerman Ondřej 10 D/ZP 7 500,-Kč
31.          
32. Olejníková Eliška 9 D/ZP 7500,-Kč
33. Skopec Karel 7 D/ZP 7500,- Kč
34. Střesková Vendula 12 D/ZP 7500,- Kč
35. Kratochvíl Martin 14 D/ZP 7500,- Kč
36. Hladíková Tereza 10 D/ZP 7500,- Kč
37. Říman David 9 D/ZP 3750,-Kč
38. Melenová Ema 8 D/ZP 7500,-Kč
39. Urbánková Anna 9 D/ZP 3 600,-Kč
40. Roubal Zbyněk 11 D/ZP 7500,- Kč
41. Šindelářová Kristýna 9 D/ZP 3750,-Kč
42. Marek Václav 9 D/ZP  
43. Marková Adriana 8 D/ZP  
44. Šrámková Anna 14 D/ZP 7000,- Kč
45. Šrámková Emma 11 D/ZP 7000,- Kč
46. Hamanová Anežka 10 D/ZP 3750,-Kč
47. Kratochvíl Jan 14 D/ZP 7500,- Kč
48. Skalický Adam 12 D/ZP 7500,- Kč
49. Pavlová Tereza 10 D/ZP  
50. Pavel František 8 D/ZP  
51. Marchesini Anna 9 D/ZP  
52. Haranza Jakub 8 D/ZP 7500,- Kč
53. Brázdil Zdeněk 8 D/ZP 5000,-Kč
54. Vorlíčková Viktorie 6 D/ZP 7500,- Kč
55. Filipová Agáta 10 D/ZP 7000,-Kč
56. Filipová Adéla 9 D/ZP 7000,-Kč
57. Fišerová Aneta 9 D/ZP  
58. Fišer Adam 6 D/ZP  
59. Janů Petr 8 D/ZP 7500,-Kč
60. Skřehota Adam 8 D/ZP 7500,-Kč
61. Sýkorová Adéla 9 D/ZP 7500,- Kč
62. Sýkorová Kristýna 9 D/ZP 7500,- Kč
63. Marek Kristián 10 D/ZP 7000,-Kč
64. Marek Adrian 8 D/ZP 7000,-Kč
NÁHRADNÍCI
1.          
2.          
3.          
4.