Seznam přihlášených dětí 

2. turnus 2021

Došlá on-line přihláška pozn. D/OP
Došlá závazná přihláška pozn. D/ZP
 
Došlá zálohová platba 
Došlá celková platba 
 
poř.č Příjmení   Jméno   Věk pozn.
1. Bartošová Eliška 8 D/OP
2. Korkeš Pavel 12 D/OP
3. Mašková Nela 12 D/ZP
4. Hornychová Eliška 13 D/OP
5. Škorpíková Eliška 14 D/OP
6. Jokelová Barbora 8 D/OP
7. Erba Jakub 6 D/ZP
8. Petruláková Natálie 13 D/ZP
9. Pejřimovská Laura 6 D/OP
10. Kotková Nelly 14 D/ZP
11. Ulrichová Adéla 9 D/ZP
12. Moshkevych Sofiia 14 D/ZP
13. Simová Alžběta 13 D/ZP
14. Harmáčková Kateřina 10 D/ZP
15. Slížek Vojtěch 10 D/ZP
16. Přenosil Matěj 7 D/ZP
17. Jerman Ondřej 9 D/ZP
18. Srbková Anna 9 D/ZP
19. Tonhajzerová Barbora 11 D/ZP
20. Melenová Ema 7 D/ZP
21. Bendová Veronika 11 D/ZP
22. Nestmanová Barbora 13 D/ZP
23. Batelka Jakub 13 D/ZP
24. Šindler Jan 10 D/ZP
25. Archman Matěj 11 D/ZP
26. Šindler Jakub 7 D/ZP
27. Roubal Zbyněk 10 D/ZP
28. Lutišanová Tereza 15 D/OP
29. Sukdoláková Leontýna 10 D/ZP
30. Hatašová Anna 7 D/ZP
31. Zajková Markéta 8 D/ZP
32. Bukovičová Majdalena 10 D/OP
33. Popovičová Michaela 10 D/OP
34. Sukdoláková Eliška 8 D/ZP
35. Turečková Adéla 12 D/ZP
36. Kalvas David 7 D/OP
37. Bílek Štěpán 7 D/OP
38. Glaserová Izabela 11 D/OP
39. Glaser Jaroslav 8 D/OP
40. Tašková Dominika 9 D/OP
41. Macháčková Eliška 9 D/OP
42. Šmelhausová Natálie 14 D/ZP
43. Veselý Marek 13 D/ZP
44. Navrátil Damián 9 D/ZP
45. Kříž Jaroslav 7 D/OP
46. Říman David 8 D/ZP
47. Milcová Jana 7 D/OP
48. Gabriel Thomas 11 D/ZP
49. Maříková Nikola 11 D/ZP
50. Brožová Michaela 13 D/ZP
51. Mosquedová Monika 6 D/OP
52. Luksík Martin 8 D/ZP
53. Kasíková Kristýna 11 D/ZP
54. Křížová Věra 13 D/ZP
55. Čonka Rudolf 13 D/OP
56. Filo Dominik 13 D/OP
57. Bugoš Ivan 12 D/OP
58. Tonka Ludvik 12 D/OP
59. Balogová Kristýna 12 D/OP
60. Čonková Sabina 12 D/OP
61. Kopecká Tereza 13 D/OP
62. Poupová Luciana 14 D/OP
63. Haranza Jakub 7 D/ZP
64. Urbánková Anna 8 D/ZP
NÁHRADNÍCI
1. Hladíková Tereza 9 D/OP
2. Skřehota Adam 7 D/OP
3. Ježková Jana 64 D/OP :-)