Seznam přihlášených dětí 

4. turnus 10.8.2019 - 24.8.2019 

Došlá online přihláška pozn. D/OP 
 
Došlá závazná přihláška pozn. D/ZP
 
Došlá zálohová platba 
 
Došlá celková platba 
 
poř.č Příjmení   Jméno   Věk pozn.
1. Šulko  Rychard 10  D/ZP
2. Šulková Kristýna 8 D/ZP
3. Zárubová Viktorie 9 D/ZP
4. Jerman  Ondřej 8 D/ZP
5. Deverová Daniela 13 D/ZP
6. Štempáková  Rozárka 8 D/ZP
7. Ciroková Markéta 15 D/ZP
8. Mašková Nela 10 D/ZP
9. Cardová Eliška 6 D/ZP
10. Stádníková Pavlína 6 D/ZP
11. Sailer Ondřej 10 D/ZP
12. Sailerová  Adélka 5 D/ZP
13. Forferová Emma D/ZP
14. Forfera Jan 7 D/ZP
15. Melenová Ema 5 D/ZP
16. Šindelářová Kristýna 6 D/ZP
17. Rossiwalová Kateřina 9 D/ZP
18. Devera Adam 11 D/ZP
19. Klimešová Viktorie 10 D/ZP
20. Pavlíková Lucie 9 D/ZP
21. Pavlíková Nikola 7 D/ZP
22. Mašková  Viktorie 8 D/ZP
23. Novotná Ema 7 D/ZP
24. Novotná Karolína 9 D/ZP
25. Roubal Zbyněk 8 D/ZP
26. Masatová Karolína 5 D/ZP
27. Srbková Anna 8 D/ZP
28. Bendová  Adéla 5 D/ZP
29. Havel Václav 10 D/ZP
30. Mášová  Julie 15 D/ZP
31. Svobodová Tereza 8 D/ZP
32. Miko  Zdeněk 11 D/ZP
33. Skála Matěj 8 D/ZP
34. Kabát Vladimír 5 D/ZP
35. Pham Quang Nam Phong 7 D/ZP
36. Sotona Marek 6 D/ZP
37. Mincerová Natalie 10 D/ZP
38. Havel Jakub 10 D/ZP
39. Havel Vítězslav 7 D/ZP
40. Ličko Pavel 9 D/ZP
41. Schvarzová Viktorie 7 D/ZP
42. Koreš Lukáš 6 D/ZP
43. Draganel Tereza 11 D/ZP
44. Mandiš Samanta 7 D/ZP
45. Hromá Marie 10 D/ZP
46. Kičinková Karolína 10 D/ZP
47. Dlouhý Jaroslav 9 D/ZP
48. Ptáčková Laura 8 D/ZP
49. Mareš Matěj 12 D/ZP
50. Kastnerová  Nikola 8 D/ZP
51. Kollár Prokop 11 D/ZP
52. Bělohlávek Erik 9 D/ZP
53.        
54. Macková Kristýna 13 D/ZP
55. Novák Daniel 10 D/ZP
56. Zamykal Lukáš 9 D/ZP
57. Švarcová  Petra 9 D/ZP
58. Jánoš Vojtěch 9 D/ZP
59. Balogová Kristýna 10 D/ZP
60. Čonková  Sabina 10 D/ZP
61. Kopecká Tereza 11 D/ZP
62. Šilpochová Marie 15 D/ZP
63. Šilpochová tereza 14 D/ZP
64. Kudrík Mário 15 D/ZP
65. Peter Daniel 8 D/ZP
66. Peter Radek 8 D/ZP
67. Urban Jiří 9 D/ZP
68. Urban  Ladislav 12 D/ZP